CyberGhost VPN – recenzja, opinie

CyberGhost VPN to płatny VPN, który pomaga zachować i ochronić prywatność w sieci Internet. Jego praca polega na połączeniu się z serwerem zewnętrznym VPN i szyfrowaniu wszystkich wysłanych i pobranych przez komputer danych. CyberGhost VPN działa dwuetapowo: na początku nawiązuje połączenie za pomocą 1024-bitowego szyfrowania SSL, drugi etap natomiast polega na wykorzystaniu 256-bitowego prywatnego klucza AES. Dzięki takiej dwupoziomowej ochronie zyskujemy niemal 100-procentowe zabezpieczenie przed podsłuchem i odczytem adresu IP na odwiedzanych stronach.

Czy CyberGhost VPN jest bezpieczny?

Po pierwsze VPN pomoże ukryć adres IP – oryginalny adres zostanie zastąpiony siecią CyberGhost i w ten sposób uniemożliwi śledzenie komputera online. Program pomoże też surfować po stronach Internetowych, które z różnych powodów zostały w danym kraju ograniczone. CyberGhost pomaga chronić prywatne rozmowy prowadzone przez komunikatory online oraz historię wszelkich transakcji dokonywanych drogą Internetową, nawet jeśli były one przeprowadzone poprzez połączenie z publiczną siecią WiFi. Program spełnia również rolę antywirusa – przed wejściem na stronę Internetową sprawdzi on, czy URL jest bezpieczne. CyberGhost VPN może być zainstalowany i używany przez jednego użytkownika nawet na 7 urządzeniach jednocześnie. Jest dostępny na platformach: Android, iOS, Mac oraz Windows.

Lista serwerów CyberGhost VPN

Europa🇧🇪 Belgia 🇦🇱 Albania 🇦🇩 Andora 🇧🇾 Białoruś 🇧🇦 Bośnia i Hercegowina 🇧🇬 Bułgaria 🇲🇪 Montenegro 🇨🇿 Czechy 🇩🇰 Dania 🇪🇪 Estonia 🇫🇮 Finlandia 🇫🇷 Francja 🇮🇪 Irlandia 🇮🇸 Islandia 🇮🇹 Włochy 🇨🇾 Cypr 🇱🇮 Liechtenstein 🇱🇹 Litwa 🇱🇻 Łotwa 🇱🇺 Luksemburg 🇭🇺 Węgry 🇲🇹 Malta 🇲🇩 Mołdawia 🇲🇨 Monaco 🇩🇪 Niemcy 🇳🇱 Holandia 🇳🇴 Norwegia 🇮🇲 Wyspa Man 🇵🇱 Polska 🇵🇹 Portugalia 🇦🇹 Austria 🇷🇴 Rumunia 🇬🇷 Grecja 🇲🇰 Macedonia Północna 🇸🇰 Słowacja 🇸🇮 Słowenia 🇬🇧 Wielka Brytania 🇷🇸 Serbia 🇪🇸 Hiszpania 🇸🇪 Szwecja 🇨🇭 Szwajcaria 🇹🇷 Turcja 🇺🇦 Ukraina
Ameryka Północna🇧🇸 Bahamy 🇬🇱 Grenlandia 🇨🇦 Kanada 🇨🇷 Kostaryka 🇲🇽 Meksyk 🇵🇦 Panama 🇺🇸 Stany Zjednoczone
Ameryka Południowa🇧🇷 Brazylia 🇦🇷 Argentyna 🇨🇱 Chile 🇨🇴 Kolumbia 🇻🇪 Wenezuela
Azja🇦🇲 Armenia 🇧🇩 Bangladesz 🇨🇳 Chiny 🇵🇭 Filipiny 🇬🇪 Georgia 🇭🇰 Hongkong 🇮🇳 Indie 🇮🇩 Indonezja 🇮🇷 Iran 🇮🇱 Izrael 🇯🇵 Japonia 🇰🇷 Korea Południowa 🇰🇭 Kambodża 🇶🇦 Katar 🇰🇿 Kazachstan 🇲🇴 Macao 🇲🇾 Malezja 🇲🇳 Mongolia 🇵🇰 Pakistan 🇷🇺 Rosja 🇸🇦 Arabia Saudyjska 🇸🇬 Singapur 🇦🇪 Zjednoczone Emiraty Arabskie 🇱🇰 Sri Lanka 🇹🇼 Tajwan 🇻🇳 Wietnam
Afryka🇩🇿 Algieria 🇪🇬 Egipt 🇿🇦 Republika Południowej Afryki 🇰🇪 Kenia 🇲🇦 Maroko 🇳🇬 Nigeria
Oceania🇦🇺 Australia 🇳🇿 Nowa Zelandia

Zalety i wady programu CyberGhost VPN

Program CyberGhost VPN jest bardzo dobry i funkcjonalny zarówno w wersji darmowej jak i premium, po jego zainstalowaniu uzyskujemy dostęp do szybkich serwerów. Posiada niewiele opcji konfiguracyjnych, a te najważniejsze (ustawianie połączenia UDP, TCP, korzystanie z DNS-ów producenta programu) są łatwo dostępne. Program nie wymaga rejestracji przy użyciu adresu e-mail, co pomaga zachować anonimowość. Jeśli zajdzie taka potrzeba hasło odzyskiwane jest poprzez specjalny kod PUK lub za pomocą kluczu produktu.

Największe zalety CyberGhost VPN to:

Program jest raczej bezawaryjny i całkowicie spolszczony. Wadą jest brak zakładki „ulubione serwery”, co uniemożliwia zapisanie tych z najlepszym pingiem. Osobom, które nie przepadają za reklamami może przeszkadzać wyskakujące od czasu do czasu okno z informacją o możliwości uaktualnienia posiadanego programu do wersji płatnej. Jest to bardzo dobre narzędzie dla wszystkich osób, które chcą zachować anonimowość i ochronić swoje transakcje w sieci. Program oceniany jest przez użytkowników jako bardzo dobry.

CyberGhost VPN – cennik

Cennik CyberGhost VPN zmienia się ze względu na aktualne promocje na usługę. Aktualne ceny to:

 • 11.99 € miesięcznie
 • 6.99 € miesięcznie przy abonamencie na 6 miesięcy
 • 2.19 € miesięcznie przy abonamencie na 18 miesięcy

CyberGhost vs NordVPN

CyberGhost VPN i NordVPN są obiema popularnymi usługami VPN. Obie oferują wysokie poziomy bezpieczeństwa, prywatności i szybkości połączeń. Różnią się jednak w kilku kluczowych aspektach.

CyberGhost VPN jest łatwiejszy w użyciu dla początkujących, ma przyjazny interfejs i oferuje szybki dostęp do popularnych serwerów. Natomiast NordVPN jest bardziej zaawansowany i ma więcej opcji konfiguracji, co sprawia, że jest bardziej odpowiedni dla zaawansowanych użytkowników.

Obie usługi oferują szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa, takich jak protokół OpenVPN, szyfrowanie AES-256, kill switch i ochrona przed wyciekiem DNS. Jednak NordVPN ma kilka dodatkowych funkcji, takich jak Double VPN, CyberSec i Onion over VPN.

Recenzja CyberGhost VPN

Recenzja CyberGhost VPN

VPN w świetnej cenie, ze sporymi możliwościami. Dobra alternatywa dla NordVPN, jeśli szukamy czegoś tańszego, ale na podobnym poziomie pod względem jakości.

Ocena
8.9/10
8.9/10
 • Prywatność - 8.7/10
  8.7/10
 • Możliwości - 8.8/10
  8.8/10
 • Opłacalność - 9.1/10
  9.1/10

Zalety

 • 100% polityka „zero logów”
 • 9700+ serwerów VPN
 • Obsługa klienta 24/7
 • Bezpłatne monitorowanie ID Guard
 • Zabezpiecza do 7 urządzeń równocześnie

Wady

 • Niektóre serwery są powolne
 • Nachalne reklamy na ich stronie
 • Właścicielem jest konglomerat

Dodaj komentarz