CyberGhost VPN – recenzja, opinie

CyberGhost VPN to darmowy VPN z opcją płatnej wersji, który pomaga zachować i ochronić prywatność w sieci Internet. Jego praca polega na połączeniu się z serwerem zewnętrznym VPN i szyfrowaniu wszystkich wysłanych i pobranych przez komputer danych. CyberGhost VPN działa dwuetapowo: na początku nawiązuje połączenie za pomocą 1024-bitowego szyfrowania SSL, drugi etap natomiast polega na wykorzystaniu 256-bitowego prywatnego klucza AES. Dzięki takiej dwupoziomowej ochronie zyskujemy niemal 100-procentowe zabezpieczenie przed podsłuchem i odczytem adresu IP na odwiedzanych stronach.

Funkcje CyberGhost VPN

Po pierwsze VPN pomoże ukryć adres IP – oryginalny adres zostanie zastąpiony siecią CyberGhost i w ten sposób uniemożliwi śledzenie komputera online. Program pomoże też surfować po stronach Internetowych, które z różnych powodów zostały w danym kraju ograniczone. CyberGhost pomaga chronić prywatne rozmowy prowadzone przez komunikatory online oraz historię wszelkich transakcji dokonywanych drogą Internetową, nawet jeśli były one przeprowadzone poprzez połączenie z publiczną siecią WiFi. Program spełnia również rolę antywirusa – przed wejściem na stronę Internetową sprawdzi on, czy URL jest bezpieczne. CyberGhost VPN może być zainstalowany i używany przez jednego użytkownika nawet na 7 urządzeniach jednocześnie. Jest dostępny na platformach: Android, iOS, Mac oraz Windows.

Zalety i wady programu CyberGhost VPN

Program CyberGhost VPN jest bardzo dobry i funkcjonalny zarówno w wersji darmowej jak i premium, po jego zainstalowaniu uzyskujemy dostęp do szybkich serwerów. Posiada niewiele opcji konfiguracyjnych, a te najważniejsze (ustawianie połączenia UDP, TCP, korzystanie z DNS-ów producenta programu) są łatwo dostępne. Program nie wymaga rejestracji przy użyciu adresu e-mail, co pomaga zachować anonimowość. Jeśli zajdzie taka potrzeba hasło odzyskiwane jest poprzez specjalny kod PUK lub za pomocą kluczu produktu.

Największe zalety CyberGhost VPN to:

  • ponad 6200 serwerów VPN w 90 krajach
  • 14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • 7 urządzeń może być połączonych z VPN jednocześnie
  • aplikacje na Windows, MacOS, iPhone, Android, Linux, Chrome, Firefox

Program jest raczej bezawaryjny i całkowicie spolszczony. Wadą jest brak zakładki „ulubione serwery”, co uniemożliwia zapisanie tych z najlepszym pingiem. Osobom, które nie przepadają za reklamami może przeszkadzać wyskakujące od czasu do czasu okno z informacją o możliwości uaktualnienia posiadanego programu do wersji płatnej. Jest to bardzo dobre narzędzie dla wszystkich osób, które chcą zachować anonimowość i ochronić swoje transakcje w sieci. Program oceniany jest przez użytkowników jako bardzo dobry.

CyberGhost VPN – ceny

Cennik CyberGhost VPN zmienia się ze względu na aktualne promocje na usługę. Aktualne ceny to:

  • 11.99 euro miesięcznie
  • 2.75 euro miesięcznie przy abonamencie na 18 miesięcy
  • 7.99 euro miesięcznie przy abonamencie na 6 miesięcy
CyberGhost VPN to darmowy VPN z opcją płatnej wersji, który pomaga zachować i ochronić prywatność w sieci Internet. Jego praca polega na połączeniu się z serwerem zewnętrznym VPN i szyfrowaniu wszystkich wysłanych i pobranych przez komputer danych. CyberGhost VPN działa dwuetapowo: na początku nawiązuje połączenie za pomocą 1024-bitowego szyfrowania SSL, drugi etap natomiast polega na wykorzystaniu 256-bitowego prywatnego klucza AES. Dzięki takiej dwupoziomowej ochronie zyskujemy niemal 100-procentowe zabezpieczenie przed podsłuchem i odczytem adresu IP na odwiedzanych stronach. Funkcje CyberGhost VPN Po pierwsze VPN pomoże ukryć adres IP – oryginalny adres zostanie zastąpiony siecią CyberGhost i w ten sposób uniemożliwi śledzenie…
VPN w świetnej cenie, ze sporymi możliwościami. Dobra alternatywa dla NordVPN, jeśli szukamy czegoś tańszego, ale na podobnym poziomie pod względem jakości.

Ocena CyberGhost VPN

Prywatność - 8.7
Możliwości - 8.8
Opłacalność - 9.3

8.9

VPN w świetnej cenie, ze sporymi możliwościami. Dobra alternatywa dla NordVPN, jeśli szukamy czegoś tańszego, ale na podobnym poziomie pod względem jakości.

User Rating: 5 ( 1 ocen)

Dodaj komentarz