fbpx

NordVPN – recenzja, opinie

NordVPN to VPN z Panamy, który nie trzyma żadnych logów naszych połączeń internetowych, co czyni go jednym z najbezpieczniejszych dostępnych VPNów w Internecie. NordVPN oferuje pełno funkcjonalności i działa szybko.

Ceny w NordVPN

Ceny oferowane przez NordVPN są jednymi z korzystniejszych na rynku. Opłaty abonamentowe za korzystanie z VPNa są zależne od okresu czasu, na jaki wykupimy abonament. Oczywiście im dłuższy okres, tym taniej. Miesięczny plan to $11,99

Dodatkowo, NordVPN gwarantuje zwrot pieniędzy w ciągu 30 pierwszych dni korzystania z usługi, jeśli nie będziemy z niej zadowoleni.

Dostępne metody płatności w NordVPN to karta kredytowa i debetowa, PayPal, Bitcoin oraz Paymentwall (w tym przelewy bankowe przy użyciu Przelewy24 i DotPay).

Bezpieczeństwo VPN-a

NordVPN to jeden z najbezpieczniejszych VPNów na rynku: brak logów, firma w Panamie (poza jurysdykcją Unii Europejskiej czy Stanów Zjednoczonych). NordVPN oferuje podwójne serwery VPN, sieć tor + VPN, akceptuje anonimowość opłacania usług np. Bitcoinem.

Wszystkie połączenie w NordVPN są w pełni szyfrowane przy użyciu nowoczesnych algorytmów, zarówno w aplikacji na Windowsie, jak i na Androidzie czy IOSie.

Standardowym protokołem stosowanym w NordVPN jest OpenVPN, który korzysta z 256 bitowego szyfrowania AES. Ta kombinacja oferuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Alternatywnie możemy skorzystać z protokołów IKEv2, IPSec albo L2TP i IPSec (lub PPTP), zamiast OpenVPNa.

NordVPN kontroluje wywołania DNSów, aby informacje o Twojej aktywności internetowej nie zostały narażone na wyciek. Ciekawą funkcjonalnością jest “kill switch”, która blokuje połączenie komputera do Internetu, jeśli VPN nie jest jeszcze aktywny. Dodatkowo, użytkownik może wybrać dedykowany adres IP w NordVPN.

Podsumowując – NordVPN to VPN dla każdego, całkowicie kompleksowa usługa, obejrzymy na nim polską telewizję zagranicy czy amerykańskiego Netflixa, bezpiecznie pobierzemy torrenty, zagramy w grę online, będziemy mieć dostęp do blokowanej części Internetu będąc w Chinach czy cokolwiek innego. Warto, szczególnie przy dobrej promocji na rok czy dwa lata.

NordVPN to VPN z Panamy, który nie trzyma żadnych logów naszych połączeń internetowych, co czyni go jednym z najbezpieczniejszych dostępnych VPNów w Internecie. NordVPN oferuje pełno funkcjonalności i działa szybko. Ceny w NordVPN Ceny oferowane przez NordVPN są jednymi z korzystniejszych na rynku. Opłaty abonamentowe za korzystanie z VPNa są zależne od okresu czasu, na jaki wykupimy abonament. Oczywiście im dłuższy okres, tym taniej. Miesięczny plan to $11,99 Dodatkowo, NordVPN gwarantuje zwrot pieniędzy w ciągu 30 pierwszych dni korzystania z usługi, jeśli nie będziemy z niej zadowoleni. Dostępne metody płatności w NordVPN to karta kredytowa i debetowa, PayPal, Bitcoin oraz Paymentwall…
NordVPN to jeden z najlepszych VPN-ów na rynku. Prywatność na bardzo wysokim poziomie, aplikacje mobilne i wtyczki do przeglądarek dają dużą wygodę, a do tego dobre ceny w promocjach.

Ocena NordVPN

Prywatność - 9.3
Możliwości - 9.5
Opłacalność - 9

9.3

NordVPN to jeden z najlepszych VPN-ów na rynku. Prywatność na bardzo wysokim poziomie, aplikacje mobilne i wtyczki do przeglądarek dają dużą wygodę, a do tego dobre ceny w promocjach.

User Rating: 4.83 ( 2 ocen)

One Response - Add Comment

Dodaj komentarz