Avast SecureLine VPN

Avast SecureLine VPN to proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu można zapewnić sobie prywatność w sieci. Program pochodzi od znanego producenta antywirusów, firmy Avast. Przeczytaj, w jaki sposób Avast SecureLine VPN pomoże Ci zabezpieczyć swój komputer i jakie inne funkcjonalności oferuje.

Prywatność w sieci i ochrona danych

Wiele osób lekceważy kwestię swojego bezpieczeństwa cybernetycznego. Uważają, że skoro nie są nikim znanym ani nie prowadzą biznesów na wielką skalę, to nic im nie grozi. Nic bardziej mylnego! Każdy z nas może być zagrożony kradzieżą danych, haseł do logowania czy numerów kart kredytowych. Program typu VPN (Virtual Private Network) zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo. Każdy komputer w sieci identyfikowany jest przy pomocy numeru IP. Dzięki wykorzystaniu Avast SecureLine VPN połączenie jest szyfrowane, dzięki czemu zyskujemy anonimowość.

Lista serwerów Avast SecureLine VPN

Europa🇫🇷 Francja 🇩🇪 Niemcy 🇬🇧 Wielka Brytania 🇧🇪 Belgia 🇨🇿 Czechy 🇩🇰 Dania 🇫🇮 Finlandia 🇮🇪 Irlandia 🇮🇹 Włochy 🇱🇺 Luksemburg 🇭🇺 Węgry 🇳🇱 Holandia 🇳🇴 Norwegia 🇵🇱 Polska 🇵🇹 Portugalia 🇦🇹 Austria 🇪🇸 Hiszpania 🇸🇪 Szwecja 🇨🇭 Szwajcaria 🇹🇷 Turcja 🇺🇦 Ukraina
Ameryka Północna🇺🇸 Stany Zjednoczone 🇨🇦 Kanada 🇲🇽 Meksyk
Ameryka Południowa🇧🇷 Brazylia
Azja🇯🇵 Japonia 🇮🇱 Izrael 🇰🇷 Korea Południowa 🇲🇾 Malezja 🇷🇺 Rosja 🇸🇬 Singapur 🇹🇼 Tajwan
Afryka🇿🇦 Republika Południowej Afryki
Oceania🇦🇺 Australia 🇳🇿 Nowa Zelandia

Zachowaj anonimowość i zyskaj dostęp do telewizji na życzenie z całego świata

Dzięki Avast SecureLine VPN możemy korzystać z czatów czy pozostawiać wpisy na stronach i forach internetowych nie obawiając się, że zostaniemy rozpoznani. Avast SecureLine VPN przyda się nam również, by ominąć blokady geograficzne, które utrudniają nam dostęp do wielu udostępnianych w Internecie materiałów. Przykładowo, telewizje internetowe (typu VOD) bardzo często uniemożliwiają odtwarzanie materiałów przez osoby spoza danego regionu. Dzięki Avast SecureLine VPN można obejść blokady i na przykład zyskać dostęp do niedostępnych w Polsce filmów i seriali na Netflixie.

Program intuicyjny i prosty w obsłudze

Jeszcze kilka lat temu programy typu VPN oferowane były przede wszystkim z myślą o osobach z zaawansowaną wiedzą informatyczną. Z tego powodu były dość skomplikowane. Avast SecureLine VPN to program bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Instalacja przebiega intuicyjnie, nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Można skonfigurować program w ten sposób, by uruchamiał się automatycznie, po połączeniu z wifi, albo łączyć się z nim wtedy, gdy chcemy z niego korzystać. Możemy wybrać adres ip z szerokiej puli oferowanych adresów z całego świata.

Wypróbuj Avast SecureLine VPN za darmo

Program Avast SecureLine VPN jest płatny. Mamy do wyboru różne opcje płatności, na przykład abonament roczny lub dwuroczny. Nie trzeba jednak korzystać w ciemno! Można na początku przetestować program za darmo. Po upływie okresu próbnego zdecydujemy, czy chcemy wykupić płatny dostęp, czy program nam nie odpowiada i chcemy go odinstalować.

Dodaj komentarz