Jak anulować subskrypcję VPN?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z usług VPN, aby chronić swoją prywatność i bezpieczeństwo w sieci. Jednak z różnych przyczyn możemy zdecydować się anulować subskrypcję swojego VPN. W tym artykule przedstawimy krok po kroku, jak anulować subskrypcję usług VPN.

Jak anulować subskrypcję NordVPN? – Poradnik krok po kroku

  1. Zaloguj się na swoje konto NordVPN. W pierwszym kroku zaloguj się na swoje konto NordVPN. Następnie, aby skontaktować się z przedstawicielem obsługi klienta, poszukaj ikony chmury rozmowy na żywo, która znajduje się w dolnej części ekranu po prawej stronie panelu nawigacyjnego.
  2. Zażądaj zwrotu pieniędzy. Gdy już będziesz w okienku czatu, poproś wirtualnego asystenta o przekierowanie rozmowy do prawdziwego przedstawiciela. Następnie wyjaśnij swoje zamiary dotyczące anulowania subskrypcji oraz pragnienie odzyskania wszelkich wpłaconych środków.
  3. Czekaj na zwrot środków. Po udanej rozmowie z przedstawicielem obsługi klienta, spodziewaj się, że Twoje pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto bankowe w ciągu 7 dni.

Jak anulować subskrypcję ExpressVPN?

Oto krótki przewodnik, jak anulować subskrypcję ExpressVPN i otrzymać pełny zwrot pieniędzy (informacje dla użytkowników z Polski):

  1. Zaloguj się na swoje konto ExpressVPN na stronie internetowej.
  2. Wyłącz opcję automatycznego odnawiania subskrypcji. Można to zrobić w zakładce “Zarządzaj ustawieniami” (“Manage settings”), aby uniknąć przyszłych opłat.
  3. Skontaktuj się z działem pomocy technicznej ExpressVPN i poproś o zwrot pieniędzy. Można to zrobić przez czat na żywo lub e-mail.
  4. Po otrzymaniu potwierdzenia anulowania subskrypcji i poproszeniu o zwrot, pieniądze powinny zostać zwrócone na konto w ciągu 3 dni roboczych.

Pamiętaj, że należy anulować subskrypcję przed końcem okresu rozliczeniowego, aby uniknąć automatycznego odnawiania i kolejnych opłat.

Jak anulować subskrypcję Surfshark?

Surfshark zwraca pieniądze swoim klientom na podstawie gwarancji zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. Wyjątkiem są subskrypcje dokonane za pośrednictwem iTunes/App Store/Amazon lub opłacone kartą przedpłaconą/kartą podarunkową.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy z Surfshark? Najłatwiej skorzystać z live chat-u dostępnego na stronie. Otwórz livechat i napisz wiadomość typu “I would like to refund my subscription”. Powinieneś otrzymać wiadomość w kilka sekund od bota, po której potwierdzasz chęć anulowania usługi i podajesz jakikolwiek banalny powód, dlaczego chcesz anulować swój plan.

Jeśli wolisz nie korzystać z czatu na żywo, możesz poprosić o zwrot pieniędzy, kontaktując się z zespołem obsługi klienta za pośrednictwem poczty e-mail. Skontaktuj się z support@surfshark.com i poproś o zwrot pieniędzy za swoją subskrypcję.

Czy uzyskam zwrot pieniędzy, jeśli płaciłem kryptowalutą?

Jeśli dokonałeś płatności za VPN kryptowalutą (np. Bitcoinem), to masz możliwość otrzymania zwrotu środków w postaci kryptowaluty, która zostanie wypłacona zgodnie z kursem w stosunku do dolara z dnia dokonania zakupu. Warto zauważyć, że czas oczekiwania na zwrot wynosi około 5-10 dni.

Czy można otrzymać zwrot od NordVPN po upływie okresu gwarancji?

Niestety, po upływie okresu gwarancji wynoszącego 30 dni nie ma możliwości ubiegania się o zwrot środków od NordVPN. Jest to stała zasada obowiązująca dla wszystkich planów oferowanych przez firmę. Warto pamiętać, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z gwarancji w ciągu pierwszych 30 dni, otrzymanie zwrotu pieniędzy jest łatwe i szybkie.

VPN za darmo? Czy jest to możliwe?

Generalnie nie polecamy darmowych usług VPN, bo jak coś jest darmowe, to my, jako użytkownicy jesteśmy produktem. Jednak znaleźliśmy unikalny sposób na zakup premium VPN za darmo. Jak? Uzyskując cashback 100%.

Serwis Topcashback oferuje czasowe promocje dla VPNów typu NordVPN czy Surfshark, gdzie oferuje często 100% cashbacku przy zakupie subskrypcji. Musimy więc normalnie kupić usługę, ale dostaniemy 100% zwrot pieniędzy (czas oczekiwania to około 60 dni – to jest duży minus tej opcji). Jak to zrobić?

zwrot pieniedzy vpn cashback

Rejestrujemy się na stronie Topcashback i przechodzimy w kategorię VPN. Klikamy w link “Get Cash Back Now” (z wyłączonym adblockiem) i zwyczajnie zakupujmy subskrypcję. W ciągu kilkunastu minut na naszym koncie Topcashback powinna pojawić się ta transakcja jako oczekująca. Jeśli tak się nie stanie to musimy napisać do supportu.

Po około 60 dniach cashback zostanie nam naliczony. Musimy czekać aż tyle czasu, aby nie było możliwości anulowania transakcji zakupu. I możemy cieszyć się płatnym VPN-em za darmo!

Jaki VPN wybrać zamiast NordVPN? Alternatywy

Oto porównanie kilku najlepszych VPN na rynku. Warto skorzystać z możliwości darmowego okresu próbnego, a nawet z 30-dniowego czasu na zwrot pieniędzy i porządnie przetestować różne VPN-y.

Darmowa wersja próbnaOkres gwarancji
zwrotu pieniędzy
Największa promocja
NordVPNBrak30 dni70%
ExpressVPN7 dni w wersji mobilnej30 dni49%
Surfshark24 godziny30 dni83%
Atlas VPNdarmowa wersja30 dni81%

Dodaj komentarz