TVN Player nie działa? Rozwiązania

Jeśli próbujesz odtworzyć TVN Player.pl i usługa nie działa i na przykład wyświetla tylko reklamy to sprawdź poniższe rozwiązania:

  1. Łączysz się z Polski i masz komunikat “Wyświetlanie tego wideo w twojej lokalizacji jest niemożliwe”? TVN Player wymaga polskiego IP do odtwarzania, jeśli go nie masz to sprawdź usługę VPN z naszego rankingu VPN, która pozwoli Ci na zmianę adresu IP.
  2. Sprawdź czy Twoje urządzenie nadaje się do odtwarzania Playera: https://player.pl/przetestuj-usluge
  3. Spróbuj wyczyścić wszystkie ciasteczka w przeglądarce, a także wyłączyć wtyczki takie jak AdBlock czy uBlock Origin.
  4. Przeinstaluj Microsoft Silverlight.
  5. Jeśli korzystasz z telefonu na Androidzie czy iOS to spróbuj aplikacji mobilnej zamiast przeglądarki.
  6. Sprawdź czy masz włączoną w przeglądarce obsługę ciasteczek i JavaScriptu (standardowo powinno to być włączone).
  7. Zmień przeglądarkę na inną (Player działa na: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera i Apple Safari).

Jeśli nic z tego nie zadziała to pozostaje skontaktować się z pomocą techniczną telewizji internetowej TVN Playera.

Na jakich urządzeniach można oglądać Player?

Player jest dostępny na systemach operacyjnych Windows 8, Mac OSX 10.12 i ich nowszych wersjach, a zalecane przeglądarki internetowe to Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Microsoft Edge i Apple Safari (wersja wyższa niż 10.0), z włączoną obsługą plików “cookies” oraz JavaScript.

Player jest również dostępny na wybranych telewizorach Smart TV oraz z systemem Android TV, a także na przystawkach AppleTV, Fire TV stick, Chromecast 2+ oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X).

Jakie muszę mieć urządzenie, aby Player na nim działał?

W celu korzystania z Playera i możliwości oglądania materiałów wideo w jakości HD lub UHD, potrzebujesz dostępu do Internetu o przepustowości nie mniejszej niż 6 Mb/s i 25 Mb/s, odpowiednio. Jakość odtwarzania może być również wpływana przez ustawienia programów antywirusowych, firewalli i aktywności programów typu p2p.

Aby mieć pewność, że Twój komputer spełnia wymagania, możesz skorzystać z funkcji Test zgodności. Twój ekran powinien mieć szerokość co najmniej 1366 pikseli. Player jest również dostępny poprzez aplikację mobilną na urządzeniach przenośnych z systemem Android lub iOS, ale tylko jeśli spełniają one określone wymagania producenta.

Dodaj komentarz